Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • DirectionTelakces Galeria Korona - Warszawska 26
  • Phone579 810 370
A A A

Szybka i profesjonalna naprawa telefonów, tabletów oraz laptopów.

Wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby uszkodzić swój telefon komórkowy. Rozbita szybka, niedziałające przyciski, problemy z ładowaniem czy też z oprogramowaniem – to tylko kilka popularnych problemów, z którymi klienci zgłaszają się do naszego serwisu. W każdym z tych przypadków jesteśmy w stanie pomóc szybko i sprawnie! Naprawiamy laptopy, tablety. Ale główną naszą specjalnością jest serwis telefonów – Kielce to miasto, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale wybierają nas również klienci z innych miast ze względu na szybkość i wysoką jakość obsługi. Gdy używany przez Państwa telefon nie podlega już ochronie gwarancyjnej lub też uszkodzenie nastąpiło z Państwa winy (w tej sytuacji zapisy gwarancji nie mają zastosowania), jesteśmy gotowi do pomocy. Oferujemy naprawę telefonów w zakresie takim jak:

- wymiana wyświetlacza i dotyku,

- wymiana gniazd, portów i głośników,

- wymiana baterii w telefonach iPhone,

- naprawa zalanych i uszkodzonych mechanicznie urządzeń,

- oraz innego rodzaju usługi w zależności od problemów

Zajmujemy się naprawami telefonów wszystkich marek i modeli, między innymi iPhoneSamsungSonyNokiaHTCMicrosoftLGXiaomiMeizu i innych. Pomagamy zarówno w usterkach niewymagających skomplikowanych prac, jak i również wtedy, gdy konieczne jest wykonanie bardziej złożonej naprawy. Gdy pojawiają się problemy z telefonem, wystarczy tylko kontaktować się z nami i dostarczyć nam sprzęt – nasi specjaliści, którzy posiadają szerokie doświadczenie w zakresie serwisu telefonów komórkowych różnych typów, będą mogli wówczas zająć się resztą i oddać Państwu działający sprzęt w krótkim terminie.

Przystępne ceny dla naszych klientów

Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów mógł być w pełni zadowolony z tego, co oferujemy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie cena jest często czynnikiem, który decyduje o skorzystaniu z oferty danego serwisu telefonów komórkowych. Właśnie dlatego ceny w naszym serwisie Telakces są tak przystępne – łączymy je z wysoką jakością obsługi, dlatego też nie muszą Państwo obawiać się o rezultat naprawy. Na wszystkie wykonane przez nas naprawy dajemy również gwarancję ponaprawczą, która wynosi 90 dni od odebrania sprzętu przez klienta, dlatego też jeżeli okaże się, że usterka powróci, jesteśmy gotowi do ponownej naprawy bez dodatkowych kosztów – więcej informacji można znaleźć w regulaminie serwisu.

Zapraszamy do TELAKCES!

Zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe, dlatego też nasza specjalność to skuteczna i szybka naprawa telefonów i smartfonów – jeżeli nie mogą Państwo czekać przez długi czas na sprzęt, możemy naprawić go w naprawdę ekspresowym tempie. To powoduje, że nasz serwis ma również tak wiele pozytywnych opinii i mamy nadzieję, że również Państwo będą całkowicie zadowoleni z naszej jakości obsługi. Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie na numer podany na stronie – nasz pracownik będzie mógł wówczas wyczerpująco odpowiedzieć i zaprosić Państwa do naszego serwisu w Kielcach, aby przeprowadzić profesjonalną naprawę. Telakces– naprawa telefonów w Kielcach – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!